Aplikacja ING BankMobile dostępna dla użytkowników BlackBerry

Aplikacja-ING-BankMobile-dostępna-dla-użytkowników-BlackBerry

ING BankMobile wprowadził usługę bankowości mobilnej dla użytkowników telefonu BlackBerry. W aplikacji pojawiły się nowości, takie jak przelew do ZUS czy urzędu skarbowego.

Według najnowszych danych aplikacja mobilna dla BlackBerry została pobrana już ponad 500 tysięcy razy! Jak widać, bankowość mobilna nie jest już nieodkrytą nowinką technologiczną. Coraz częściej korzystamy z jej dobrodziejstw, co pokazują programy do ściągania owych aplikacji. Dzięki bankowości mobilnej możemy w każdej sytuacji skorzystać z naszego konta. Jest to wygodne rozwiązanie, z którego mogą już korzystać użytkownicy najpopularniejszych systemów operacyjnych. ING Mobile dla BlackBerry to odpowiedź na oczekiwania konsumentów, którzy są użytkownikami tego właśnie modelu telefonu.

Na jakie usługi mogą liczyć właściciele aparatów BlackBerry? Przede wszystkim na możliwość sprawdzenia stanu swojego rachunku, dokonania przelewu na dowolny numer konta (w tym od niedawna do ZUS, a także US i innych jednostek podatkowych), sprawdzenia historii operacji na rachunku, spłatę karty kredytowej, a nawet doładowanie telefonu komórkowego. Od niedawna dostępna jest również aplikacja finansometr – narzędzie, dzięki któremu jesteśmy w stanie mierzyć nasze finanse, a tym samym domowy budżet.

Aplikacja ING BankMobile została przygotowana na smartfony z systemami BlackBerry 10 (modele Z10 i Z30), Windows Phone 8.0, Android 2.2 oraz iOS 5 i nowszymi. Instrukcja instalacji tej aplikacji znajduje się na stronie internetowej ING Banku. Osobom, które na co dzień korzystają z innych systemów, bank poleca aplikację ING BankOnLine.

Z badania GFK Polonia organizowanego dla ING Banku Śląskiego wynika, że dla 39% konsumentów, którzy korzystali dotychczas jedynie z klasycznej bankowości internetowej, zachętą do spróbowania bankowości mobilnej byłaby darmowa aplikacja do bankowości mobilnej na ich aparat telefoniczny. Bankowość mobilna daje szansę na stworzenie nowych udogodnień dla klientów. Liczba osób korzystających z innowacyjnych rozwiązań stale się rośnie.